עורך דין דיני משפחה

separator

עורך דין לדיני משפחות – מיצוי כל הליך עד תום

טיפולים משפטיים נוטים להיות טיפולים מסובכים ומאתגרים שדורשים מיומנות ומקצועיות ברזי החוק הישראלי. אולם, בתחום המשפטי אשר נוגע בחיים האישיים לכל טיפול משפטי יש משמעות מיידית על חיי המשפחה.

עורף דין דיני משפחה הוא בעל סמכות רחבת היקף על כל אספקט של חיי המשפחה ולכן בידו לקבוע את סדר החיים של לקוחותיו והמשפחות שלהם.

בפועל מתפקידו של עורך דין דיני משפחה הוא להיאבק על זכויותיהם של לקוחותיו כל עוד הוא מאמין שניתן להגיע לתוצאה הרצויה.

לעיתים מאבקים אלו מתחילים בניסיונות הסדר בין הצדדים ומגיעים עד לערכאת הגבוהות ביותר של בין הדין. זהו מאבק ארוך ומתיש שיכול להיות מלא רגשות וקשה לכולם. לכן דמותו של עורך הדין היא דמות ניטרלית ומפייסת אשר פעמים רבות יכולה להיות קול ההיגיון לאורך הדרך.

עורך דין מקצועי ינסה להתחמק מיצירת פרובוקציות מיותרות, הן עלולות להיות הרסניות ולהפוך את ההליכים המשפטיים לקשים הרבה יותר. אל מול ענייכם חייבת לעמוד העובדה שאתם נלחמים עם בן הזוג איתו חלקתם שנות חיים רבות ואתם רוצים לכבד אותו או אתה גם ברגעים האחרונים שלהם יחד. לכן מומלץ לפעול בצורה שקולה והגיונית, ובמסגרת האפשרויות החוקיות על מנת לסיים את הנישואין בהצלחה.

עורך דין דיני משפחה – הרבה מעבר להסכמי גירושין

לצג הסכמי הגירושין, אשר מהווים את עיקר עבודתו של עורך דין דיני משפחה, יש עוד נושאי עיסוק רבים תחת אחריותו. ניתן לפנות לעורך הדין גם לאחר חתימה על הסכם עם אחד מבני הזוג מבצע הפרות של ההסכם. בין אם מדובר באי עמידה בתנאי המשמורת, סירוב לתשלומי מזונות או אי עמידה בהסכמי חלוקת הרכוש המשותף.

פנייה לעורך דין דיני משפחה היא עניין שבשגרה אצל זוגות גרושים אשר לא הצליחו להגיע להסכמות והם חווים אתגרים בגידול המשותף של הילדים.

על כל הפרה קלה של הסכמים ניתן לפנות לבית הדין והוא יפתור את המחלוקת בין בני הזוג, תוך הסתכלות על טובת הילדים ועל ההסכמים המקוריים אשר נחתמו בעת גירושין. לא זאת בלבד, ניתן לפנות לבית הדין גם כאשר המצב המשפטי או הכלכלי של אחד מבני הזוג משתנה ויש צורך לדון בשנית בהסכמים מן העבר.

אם האב איבד את כל רכושו והוא לא יכול לשאת את עול המזונות עוד, עורך הדין יכול לסייע לו להוכיח את הקושי הכלכלי ולשנות את דמי המזונות או לבטלם במקרי קצה.

הפניה לעורך דין היא צעד חיוני אם אין לבני הזוג אפשרות לעמוד בחוזה, כך הם נמנעים מתביעה והתמודדות בלתי צפויה מול שופט, ויכולים למצוא איזון לטובת הילדים. בכל מצב קשה מאוד להגיע להישגים מבלי להיעזר בעורך דין.