משרדים למכירה בתא

separator

מחפשים לרכוש משרדים? רוצים להשקיע בנכס משלכם, כזה שיניב לכם תשואה גבוהה מידי חודש בחודשו? משרדים למכירה בתא זה אחד הרעיונות הטובים. כיום עוד ועוד אנשים מפנימים שהשקעה חכמה בנדלן לא חייבת להיות בדירות מגורים, אלא השקעה בנכס מסחרי הוא רעיון נהדר.

בפועל יש הרבה הצעות ואופציות, מה שמאפשר לכל מי שמתעניין בתחום לרכוש נכס מתאים שיניב לו תשואה יפה.

מכירת משרדים תא

מה מגדיל את ההכנסה שלכם מהנכס?

כאשר רוכשים נכס חשוב לשכור את שירותי של עורך דין מסחרי להתייחס לכמה נקודות אשר משפיעות על ההצלחה של הרכישה. כלומר, הנקודות הללו הופכות את הנכס למבוקש יותר, יקר יותר ומניב הרבה יותר.

נכון שבמרבית המקרים נכס כזה יהיה גם יקר יותר לרכישה. אבל מתברר שזו הדרך הנכונה להשקיע במידת האפשר.

  • מיקום – יש אזורים מבוקשים מאוד. לרוב אלו אזורי מסחר שוקקי חיים שכל בעל עסק היה מעדיף לקבוע שם את משכנו. במיקום כזה כדאי לרכוש משרדים למכירה בתל אביב, אם כי חייבים לקחת בחשבון שהמחירים יהיו בהתאם ליוקרה של האזור. ככל שהאזור מבוקש יותר, כך המחירים לרכישת נכס מסחרי במקום יהיו גבוהים יותר.
  • גודל – ניתן למצוא כיום משרדים למכירה בתא בגדלים שונים. יש להבין כי כל בעל עסק מחפש משרדים מתאימים בגודלם לפי הצורך שלו. אם כי לרוב יהיה ביקוש גדול יותר לנכסים בגודל קלאסי. כאן חשוב לבחון את האפשרות של חלוקה של הנכס בהתאם לצורך. כיום יש אפשרויות שונות לבצע חלוקה של שטחים באופן מותאם היטב. כך שלכל סוחר או משתמש השטח יהיה מותאם אישית בצורה נוחה ושימושית במיוחד.
  • עלויות שכירות – צריך להתייחס לעלויות הצפויות של השכירות. כמו כן נכון להשוות את המחירים לעלויות הקיימות באזור המדובר. כדי לבדוק את הסיכוי שלכם לקבל את המחיר אותו אתם רוצים לקבל מהשוכרים על מנת לעשות את העסקה למשתלמת ולמניבה יותר.
  • ביקוש מול היצע – בכל מה שקשור להצלחה בהשכרת שטחים למסחר יש התמקדות בנושא של ביקוש מול היצע. ככל שהאזור מבוקש יותר ויש יותר מתעניינים משטחי מסחר פנויים, כך המחירים יהיו גבוהים יותר. כך גם יהיה קל יותר למצוא שוכר לנכס. במידה ויש באזור מתחמי מסחר רבים והצורך קטן מההיצע, לא בטוח שתצליחו להשכיר את המשרדים שלכם במחיר שאתם רוצים. זה בהחלט משפיע על כדאיות העסקה ועל הנבת הרווחים שתהיה לכם בעקבותיה. שימו לב לבדוק את הנושא בעזרת מומחים בתחום על מנת לעשות השקעה חכמה של משרדים למכירה בת"א.

מעוניינים לקרוא עוד מאמרים בנושאים שונים, כנסו לעמוד הבית שלנו ותמשיכו לקבל מידע מועיל ומעניין עבורכם!